تحقیق آشنایی با کشور سنگاپور

تحقیق آشنایی با کشور سنگاپور تحقیق آشنایی با کشور سنگاپور

دسته : جامعه شناسی

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 5782 KB

تعداد صفحات : 56

بازدیدها : 242

برچسبها : اقتصاد سنگاپور تحقیق سنگاپور

مبلغ : 8500 تومان

خرید این فایل

دانلود پروژه تحقیقاتی پاورپوینت آشنایی با کشور سنگاپور با بررسی فرهنگ صنعت و اقتصاد کشور سنگاپور

پروژه تحقیقانی حاضر ؛ فایلی دانلودی با فرمت پاورپوینت با موضوع آشنایی با کشور سنگاپور بوده که قابل ویرایش و در 56 اسلاید تهیه گردیده است. در این پاورپوینت به بررسی کامل کشور سنگاپور، موقعیت جغرافیای و آب و هوای سنگاپور، آداب و سنن و مذهب مردم این کشور، وضعیت اقتصادی و هر آنچه که در مورد کشور سنگاپور نیاز است؛ پرداخته شده است. در زیر به بخشهایی از متن این تحقیق و فهرست مطالب آن جهت آشنایی بیشتر قبل از دانلود اشاره می شود.

تاریخچه کشور سنگاپور

منطقهای که امروزه به عنوان سنگاپور شناخته میشود فقط منطقه ماهیگیری مالایی در مصب رودخانه سنگاپور بوده است ، سنگاپور از سال 1824 تا 1963 میلادی ، به غیر از سه سال در زمان جنگ جهانی دوم یکی از مستعمرات بریتانیا قرار داشته است ، در سال 1942 میلادی کشور سنگاپور که همچنان مستعمره بریتانیا بود ، توسط ژاپن اشغال می شود و نیروهای بریتانیایی مجبور به ترک آن می شوند که این واقعه توسط وینستون چرچیل ، بزرگترین عزیمت تاریخ بریتانیا نام گرفته است ، بعد از پایان این جنگ ، در سال 1945 میلادی سنگاپور مجددا توسط نیروهای بریتانیایی پس گرفته شد و 18 سال بعد در سال 1963 سنگاپور به عنوان عضوی از فدراسیون مالزی استقلال خود را از بریتانیا را بدست گرفت و این کشور در نهایت 2 سال بعد در سال 1965 میلادی از مالزی جدا شده و به این ترتیب جمهوری سنگاپور شکل گرفت .

زبان و مذهب مردم سنگاپور

در سنگاپور چهار زبان انگلیسی، مالایی، چینی و تامیل به عنوان زبان های رسمی شناخته می شوند. اما در مجموع ساکنان این کشور با نزدیک به بیست زبان مختلف تکلم می کنند که این امر نشان دهنده تنوع گسترده زبانی و فرهنگی در سنگاپور می باشد. بسیاری از تابلوها و علائم در سنگاپور به چهار زبان رسمی نوشته شده اند. در سنگاپور سیاست رسمی آموزشی به ترتیبی است که دانش آموزان به طور هم زمان زبان انگلیسی و زبان مادری خود را می آموزند.

سنگاپور یک کشور چند مذهبی است. بر طبق آمار سال ۲۰۱۰ میلادی در مورد افراد بالای ۱۵ سال، ۴۴٫۲٪ افراد مقیم سنگاپور (به غیر از گردشگران و کارگران مهاجر) پیرو مذاهب بودایی و تائو هستند. همچنین ۱۸٫۳٪ جمعیت این کشور مسیحی، ۱۴٫۷٪ مسلمان، ۵٫۱٪ هندو و ۰٫۷٪ نیز پیرو ادیان دیگر هستند. ۱۷٪ از جمعیت سنگاپور نیز پیرو هیچ مذهبی نیستند.

...

تحقیق کشور سنگاپور

فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه

موقعیت جغرافیایی سنگاپور

آب وهوای سنگاپور

فرهنگ و آداب و رسوم مردم سنگاپور

زبان و مذهب مردم سنگاپور

مهم ترین جاذبه های گردشگری سنگاپور

سنگاپور و فناوری اطلاعات

فرودگاهها و بنادر

اقتصاد سنگاپور

فعالیت های دولت سنگاپور در زمینه اشتغال زایی و افزایش جمعیت

وضعیت صنعت سنگاپور

برنامه عجیب سنگاپور برای آینده

منابع

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید