تحقیق قارچ کامبوجا و خواص آن

تحقیق قارچ کامبوجا و خواص آن تحقیق قارچ کامبوجا و خواص آن

دسته : پزشکی

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 1184 KB

تعداد صفحات : 18

بازدیدها : 212

برچسبها : قارچ کامبوجا خواص کامبوجا

مبلغ : 5500 تومان

خرید این فایل

دانلود پروژه تحقیقاتی پاورپوینت آشنایی با قارچ کامبوجا و خواص شگفت انگیز آن با بررسی ترکیبات و مراحل تخمیر کامبوجا، نحوه استفاده از کامبوجا، طعم ها و مارک ها و عوارض ناشی از مصرف زیاد کمبوجا

تحقیق دانلودی پیش رو پروژه ای با فرمت پاورپوینت با عنوان آشنایی با قارچ کامبوجا و خواص شگفت انگیز آن می باشد که حاوی تصاویر بوده و در 18 اسلاید تهیه شده است و در مورد قارچ کامبوجا و خواص آن اطلاعات مهمی را ارائه میدهد. در ادامه به قسمتهایی از متن آن و نیز فهرست مطالب آن اشاره میشود.

پاورپوینت آشنایی با قارچ کامبوجا و خواص شگفت انگیز آن

مقدمه

قارچ مربوط به کامبوجا 220 سال پیش از میلاد در کشور چین ( منچوری) استفاده داشته است و بعد از آن از راه خطوط بازرگانی به روسیه و کشورهای اروپای شرقی انتقال یافته، در آنجا عمومیت پیدا کرد. قبل از جنگ جهانی دوم استفاده از آن بسیار رواج پیدا کرده بود ولی، در طول جنگ به علت کمبود چای و شکر (محیط کشت کامبوجا) از ترویج افتاد.

قارچ کامبوجا عاملى مؤثر در جلوگیرى از سکته هاى قلبى شناخته شده و به اعتقاد پزشکان که اثرات این قارچ را بر روى اشخاص مختلف مورد مطالعه قرار داده اند کومبوجا همان اکسیر حیات بخشى است که دستیابى به آن همیشه آرزوى بشر بوده است. برای این که استفاده آن از ریزش موها، چین و چروک پوست و سخت شدن رگ ها، مفصل ها و عضلات که از علایم بالا رفتن سن و پیرى است جلوگیرى مى کند.

امروزه این قارچ در اروپا و آمریکا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و در آمریکا انجمن استفاده کنندگان از این قارچ تأسیس شده است.

مهم ترین خواص کامبوجا

قارچ کامبوجا به دلیل داشتن اسید گلوکونیک و گلوکورونیک کسانی که در مناطق پرخطر و آلوده با سموم شیمیایی زندگی می کنند اثر نکرده و تاثیر سموم بر آنها بی اثر است. همچنین نوعى آنتى بیوتیک قوی در ترکیب قارچ کومبوجا وجود دارد که باعث مى شود مواد زائد و سموم بدن دفع می شود، طول دوران جوانی افزایش و علایم اولیه پیری دیرتر ظاهرگردد.

خواص دیگر کامبوجا عبارتند از:

هضم مواد غذایی مانند پروتوئین ها، چربی ها و قندها را آسان مینماید.

قارچ کامبوجا برای کنترل قند خون و درمان دیابت موثر است.

میزان چربی خون (کلسترول) را پایین می آورد.

تقویت سیستم ایمنی

درمان آب مروارید

...

فهرست مطالب پاورپوینت آشنایی با قارچ کامبوجا و خواص شگفت انگیز آن

مقدمه

ترکیبات کامبوجا

مراحل تخمیر کامبوجا

مهمترین خواص کامبوجا

نحوه مصرف کامبوجا

نکات مهم در استفاده از کامبوجا

طعم ها و مهمترین مارک های کمبوجا

عوارض ناشی از مصرف زیاد کمبوجا

منابع

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید